Kiddy Grade
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.




 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Sugesti pentru forum

In jos 
+3
C.C Drop
Yuuki
Eclair
7 participan?i
AutorMesaj
Eclair
Admin
Admin
Eclair


Numarul mesajelor : 331
Varsta : 28
Localizare : Japonia
Stare de spirit : Happy!
Warn :
Sugesti pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugesti pentru forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 01/07/2008

Sugesti pentru forum Empty
MesajSubiect: Sugesti pentru forum   Sugesti pentru forum Icon_minitimeMier Iul 02, 2008 8:24 pm

Aveti sugesti pentru forum?daca da astept sa imi spuneti care si se rezolva
Sus In jos
https://kiddygrade.forumgratuit.ro
Yuuki

Yuuki


Numarul mesajelor : 39
Varsta : 29
Warn :
Sugesti pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugesti pentru forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 23/07/2008

Sugesti pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti pentru forum   Sugesti pentru forum Icon_minitimeMier Iul 23, 2008 8:35 pm

Etoo am eu cateva sugestii pentru a infrumuseta forumul!
1.Mai pune niste categorii la forum
2.In loc de pozele alea de la categorii pune cu Kiddy grade
3.Mai adu membrii
Sus In jos
Eclair
Admin
Admin
Eclair


Numarul mesajelor : 331
Varsta : 28
Localizare : Japonia
Stare de spirit : Happy!
Warn :
Sugesti pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugesti pentru forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 01/07/2008

Sugesti pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti pentru forum   Sugesti pentru forum Icon_minitimeVin Iul 25, 2008 5:18 pm

of.bune idei.o sa vorbesc cu May despre sugestiile tale si sa vedem ce stabilim
Sus In jos
https://kiddygrade.forumgratuit.ro
C.C Drop

C.C Drop


Numarul mesajelor : 20
Varsta : 33
Warn :
Sugesti pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugesti pentru forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/07/2008

Sugesti pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti pentru forum   Sugesti pentru forum Icon_minitimeSam Iul 26, 2008 8:45 pm

eto...~ se poate face ceva in legatura cu nuanta asta de verde a forumului? e de-a dreptul prea tipatoare(nu ma refer neaparat si la fundal)...adica nu e un verde prea dragut Razz iar formatul pe care il au butoanele de sus(cu index,cautare,membri si restul) e putin cam demodat..stelutele alea de la topicuri sunt dragute,dar aici iar intervine verdele si maroul ala...aceste 2 culori nu fac o combinatie prea buna Razz


Ultima editare efectuata de catre C.C Drop in Dum Iul 27, 2008 8:22 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Lucy
Admin
Admin
Lucy


Numarul mesajelor : 29
Warn :
Sugesti pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugesti pentru forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 02/07/2008

Sugesti pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti pentru forum   Sugesti pentru forum Icon_minitimeSam Iul 26, 2008 11:31 pm

ei bine mie imi place cum arata.....acum nu am sa ma pun sa modelez eu tema...daca ai ceva de spus,de reclamat spunei persoanei care a facut tema.....mie mi se pare super deci nu vad de ce te-ar deranja....in fine,o voi lasa asa dupa cum am mai zis nu am chef sa schimb eu acum culorile + ca asta ar insemna sa pun iar forumul in constructie.

Ja ne
Sus In jos
http://lov-anime4ever.forumgratuit.ro/
C.C Drop

C.C Drop


Numarul mesajelor : 20
Varsta : 33
Warn :
Sugesti pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugesti pentru forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/07/2008

Sugesti pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti pentru forum   Sugesti pentru forum Icon_minitimeDum Iul 27, 2008 8:22 am

Razz e doar o sugestie.nu am zis ca daca o sa pocnesc din degete,o sa se faca,nici macar nu am crezut asta Razz ceea ce am vrut sa spun e ca mai sunt mii de modele pt forumuri legate de aspect si cred ca ai fi putut gasi unul cu o culoare mai draguta...cunosc si eu un admin de forum si stiu exact cat poate lua aceasta transformare...anyway,fie cum vreti voi Neutral
Sus In jos
Lina Inverse

Lina Inverse


Numarul mesajelor : 48
Varsta : 31
Localizare : Zephilia
Warn :
Sugesti pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugesti pentru forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 25/07/2008

Sugesti pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti pentru forum   Sugesti pentru forum Icon_minitimeDum Iul 27, 2008 12:25 pm

mie imi place cum arata si cat despre temele acelea...sunt cam uzate ca prea le foloseste toata lumea. mi se pare ca asta e mai originala
Sus In jos
http://www.magicnight.rpgdynasty.net
Lucy
Admin
Admin
Lucy


Numarul mesajelor : 29
Warn :
Sugesti pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugesti pentru forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 02/07/2008

Sugesti pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti pentru forum   Sugesti pentru forum Icon_minitimeDum Iul 27, 2008 3:10 pm

Deci va ramane asa......daca ar fi sa schimb tema iar trebuie sa gasesc bannerul si imagine de fundal si credema e o adevarata aventura @_@ oricum arigari pentru sugestie WinkWinkWink
Si priveste partea buna.....setul tau se potriveste cu forumul ^_^ te asortezi
Sus In jos
http://lov-anime4ever.forumgratuit.ro/
C.C Drop

C.C Drop


Numarul mesajelor : 20
Varsta : 33
Warn :
Sugesti pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugesti pentru forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/07/2008

Sugesti pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti pentru forum   Sugesti pentru forum Icon_minitimeMar Iul 29, 2008 7:22 am

well~ forumului ii sta foarte bine cu poze puse la fiecare sectiune,dar...sunt prea mari...normal ar trebui sa fie de forma thumbnail sau 120X120,sau maxim 320X240(dar deja e prea mult)...le-ar trebui un resize sau altceva Wink pt ca nu da bine toate imaginile alea gigantice...repet,sunt foarte dragute pozele,dar mult prea mari Wink
Sus In jos
Yumi

Yumi


Numarul mesajelor : 50
Varsta : 29
Warn :
Sugesti pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugesti pentru forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/07/2008

Sugesti pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti pentru forum   Sugesti pentru forum Icon_minitimeMar Iul 29, 2008 10:52 am

Sunt de acord cu Drop. Wink Puteti sa le redimensionati pe dif. siteuri [nu dau nume ca fac reclama] unde le puteti face chiar avatare!
Sus In jos
Lucy
Admin
Admin
Lucy


Numarul mesajelor : 29
Warn :
Sugesti pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugesti pentru forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 02/07/2008

Sugesti pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti pentru forum   Sugesti pentru forum Icon_minitimeMar Iul 29, 2008 12:04 pm

Mey eu stiu,dar nu eu le-am pus si iam zis sa le scoata dar vad ca nu lea scos sau macar sa le micsoreze ~~" daca ea nu vrea si nu asculta asta e,nu am ce ii face silent
Sus In jos
http://lov-anime4ever.forumgratuit.ro/
C.C Drop

C.C Drop


Numarul mesajelor : 20
Varsta : 33
Warn :
Sugesti pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugesti pentru forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/07/2008

Sugesti pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti pentru forum   Sugesti pentru forum Icon_minitimeJoi Aug 14, 2008 5:58 pm

WOW Shocked o.O vedeti ca se poate? Razz forumul arata prea bestial acum Razz asa..ce vroiam sa va sugerez...nu ati putea pune si o sectiune pentru fan Art si fan Fic? unde userii pot sa-si posteze desenele si povestirile..si dupa aia puteti organiza si concursuri pe temele astea Razz
Sus In jos
Aya Mokorishi
Moderator
Moderator
Aya Mokorishi


Numarul mesajelor : 80
Varsta : 28
Stare de spirit : schimbatoare
Warn :
Sugesti pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugesti pentru forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/12/2008

Sugesti pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti pentru forum   Sugesti pentru forum Icon_minitimeLun Dec 29, 2008 1:23 am

ce ar fi sa pui si niste fan fic ,fan art ar fi mai frumos asa ^^
Sus In jos
http://dragon-legends.secrets-stories.com/
Eclair
Admin
Admin
Eclair


Numarul mesajelor : 331
Varsta : 28
Localizare : Japonia
Stare de spirit : Happy!
Warn :
Sugesti pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugesti pentru forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 01/07/2008

Sugesti pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti pentru forum   Sugesti pentru forum Icon_minitimeLun Dec 29, 2008 1:42 am

ok.o sa ne gandim la asta si sa vedem poate ai noroc Smile
Sus In jos
https://kiddygrade.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Sugesti pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti pentru forum   Sugesti pentru forum Icon_minitime

Sus In jos
 
Sugesti pentru forum
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» cautare pentru job
» Pentru cei care nu stiu ce inseamna SPAM
» Nelamuriri in legarura cu forum

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Kiddy Grade :: Welcome :: Sugestii-
Mergi direct la: