Kiddy Grade
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.




 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Despre G.O.T.T.

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Sinistra
Spioni
Spioni
Sinistra


Numarul mesajelor : 106
Varsta : 30
Warn :
Despre G.O.T.T. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Despre G.O.T.T. Right_bar_bleue

Data de inscriere : 02/07/2008

Despre G.O.T.T. Empty
MesajSubiect: Despre G.O.T.T.   Despre G.O.T.T. Icon_minitimeMier Iul 02, 2008 9:57 pm

Dupa ce au luptat in numeroase razboaie interstelare, omenirea a format Uniunea Galactica pentru a aduce stabilitate si pentru a preveni conflictele dintre planete. Cu toate acestea, disputele dintre chiar membrii uniunii persista. In anul stelar 0165, a fost infiintata Organizatia Galactica de Comert si Tarife(GOTT). Aceasta organizatie utilizeaza super forta ES pentru a mentine ordinea. Eclair si Lumiere sunt doi membri ES de categorie medie, care indeplinesc misiunile pentru organizatie. Vazand tot mai mult din Galaxie, ele incep sa realizeze ca ceea ce stiu ei despre Uniunea Galactica si chiar despre ele s-ar putea sa nu fie deloc adevarat.
Despre G.O.T.T. Title
Sus In jos
http://darknesslife.myforum.ro
Yuuki

Yuuki


Numarul mesajelor : 39
Varsta : 29
Warn :
Despre G.O.T.T. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Despre G.O.T.T. Right_bar_bleue

Data de inscriere : 23/07/2008

Despre G.O.T.T. Empty
MesajSubiect: Re: Despre G.O.T.T.   Despre G.O.T.T. Icon_minitimeMier Iul 23, 2008 9:02 pm

Mie mi se pare o organizatie pericoloasa dar si distractiva si interesanta in acelas timp..mi-ar placea mult sa lucrez pentru ei
Sus In jos
 
Despre G.O.T.T.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Despre Kurama xD
» Date Despre Aya Mokorishi
» despre Jeny SAU hinata

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Kiddy Grade :: Kiddy grade :: G.O.T.T-
Mergi direct la: