Kiddy Grade
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.




 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 R.O.D the tv -read or die

In jos 
+3
Eclair
Sinistra
Zoey
7 participan?i
AutorMesaj
Zoey
Moderator
Moderator
Zoey


Numarul mesajelor : 132
Varsta : 29
Localizare : Oradea
Warn :
R.O.D the tv -read or die Left_bar_bleue0 / 1000 / 100R.O.D the tv -read or die Right_bar_bleue

Data de inscriere : 02/07/2008

R.O.D the tv -read or die Empty
MesajSubiect: R.O.D the tv -read or die   R.O.D the tv -read or die Icon_minitimeSam Iul 05, 2008 6:26 pm

Imi place foarte mult aces Anime.Maggie,Michelle si Anita s-au adoptat una pe cealalta in timp.Acest Anime reprezinta pasiunea lor pentru citit.
R.O.D the tv -read or die 1
R.O.D the tv -read or die 0410
Sus In jos
Sinistra
Spioni
Spioni
Sinistra


Numarul mesajelor : 106
Varsta : 30
Warn :
R.O.D the tv -read or die Left_bar_bleue0 / 1000 / 100R.O.D the tv -read or die Right_bar_bleue

Data de inscriere : 02/07/2008

R.O.D the tv -read or die Empty
MesajSubiect: Re: R.O.D the tv -read or die   R.O.D the tv -read or die Icon_minitimeSam Iul 05, 2008 7:00 pm

Si mie mia placut acest anime,e chiar dragut....mai ales ca ele nu sunt surori de sange,ele s-au adoptat una pe alta.Nota mea pentru acest anime este 10+.
R.O.D the tv -read or die Rodtvtop
Sus In jos
http://darknesslife.myforum.ro
Eclair
Admin
Admin
Eclair


Numarul mesajelor : 331
Varsta : 28
Localizare : Japonia
Stare de spirit : Happy!
Warn :
R.O.D the tv -read or die Left_bar_bleue0 / 1000 / 100R.O.D the tv -read or die Right_bar_bleue

Data de inscriere : 01/07/2008

R.O.D the tv -read or die Empty
MesajSubiect: Re: R.O.D the tv -read or die   R.O.D the tv -read or die Icon_minitimeSam Iul 05, 2008 8:44 pm

Imi place foarte mult acest anime.Personajul meu preferat este Michelle
Sus In jos
https://kiddygrade.forumgratuit.ro
Yuuki

Yuuki


Numarul mesajelor : 39
Varsta : 29
Warn :
R.O.D the tv -read or die Left_bar_bleue0 / 1000 / 100R.O.D the tv -read or die Right_bar_bleue

Data de inscriere : 23/07/2008

R.O.D the tv -read or die Empty
MesajSubiect: Re: R.O.D the tv -read or die   R.O.D the tv -read or die Icon_minitimeMier Iul 23, 2008 8:20 pm

E mijto animeul..cat de cat..imi place cam 56%..si mie imi place tot Michelle..e super sweet..chiar daca mie nu-mi place sa citesc decat carti dinalea..ci numa cu animeuri e fain animeul
Sus In jos
Lina Inverse

Lina Inverse


Numarul mesajelor : 48
Varsta : 31
Localizare : Zephilia
Warn :
R.O.D the tv -read or die Left_bar_bleue0 / 1000 / 100R.O.D the tv -read or die Right_bar_bleue

Data de inscriere : 25/07/2008

R.O.D the tv -read or die Empty
MesajSubiect: Re: R.O.D the tv -read or die   R.O.D the tv -read or die Icon_minitimeSam Iul 26, 2008 6:17 pm

unele episoade sunt reusite si-mi plac, dar...nu prea il urmaresc
Sus In jos
http://www.magicnight.rpgdynasty.net
C.C Drop

C.C Drop


Numarul mesajelor : 20
Varsta : 33
Warn :
R.O.D the tv -read or die Left_bar_bleue0 / 1000 / 100R.O.D the tv -read or die Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/07/2008

R.O.D the tv -read or die Empty
MesajSubiect: Re: R.O.D the tv -read or die   R.O.D the tv -read or die Icon_minitimeSam Iul 26, 2008 8:41 pm

cat a putut sa imi placa povestea acestui anime Razz ideea de a folosi hartia drept arma mi s-a parut o idee geniala si chiar interesanta...junior a fost un baietel simpatic si cred ca o simpatiza pe anita Razz nu prea mi-a pacut grafica lui maggie-parul acela scurt si masivitatea corpului ei,mi s-au parut prea exagerate Mad in schimb michelle mi s-a parut foarte simpatica...mi-a placut grupul maggie si michelle atunci cand s-au dus sa cumpere carti Laughing aratau ca niste obsedate Laughing personajul care nu mi-a placut deloc a fost yomiko(prietena lui nenene)...nu mi-a placut nici cum a reactionat nenene dupa ce s-a intalnit cu ea...yomiko parea nepasatoare...ei ii pasa mai mult de nancy decat de prietena ei...oricum am vazut acest anime de vreo 4 ori si pot spune ca mi-a placut in proportie de 60-70%
Sus In jos
Aya Mokorishi
Moderator
Moderator
Aya Mokorishi


Numarul mesajelor : 80
Varsta : 28
Stare de spirit : schimbatoare
Warn :
R.O.D the tv -read or die Left_bar_bleue0 / 1000 / 100R.O.D the tv -read or die Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/12/2008

R.O.D the tv -read or die Empty
MesajSubiect: Re: R.O.D the tv -read or die   R.O.D the tv -read or die Icon_minitimeLun Dec 29, 2008 12:26 am

mie mai mult ami place de anita are caracterul meu Razz
Sus In jos
http://dragon-legends.secrets-stories.com/
Continut sponsorizat





R.O.D the tv -read or die Empty
MesajSubiect: Re: R.O.D the tv -read or die   R.O.D the tv -read or die Icon_minitime

Sus In jos
 
R.O.D the tv -read or die
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Kiddy Grade :: Anime :: Anime-
Mergi direct la: