Kiddy Grade
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.




 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Anime'urile favorite

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Misa Amane
Admin
Admin
Misa Amane


Numarul mesajelor : 74
Varsta : 29
Localizare : in my world
Stare de spirit : evil :3
Warn :
Anime'urile favorite Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Anime'urile favorite Right_bar_bleue

Data de inscriere : 02/07/2008

Anime'urile favorite Empty
MesajSubiect: Anime'urile favorite   Anime'urile favorite Icon_minitimeVin Ian 02, 2009 9:01 pm

Anime'urile mele favorite sunt Spiral, Kiddy grade, Death note, Kaleido star, Vampire knight, Paraidse Kiss and Gravitation.Se remarca toate printr'o grafica buna, personaje conturate bine si o poveste originala
Sus In jos
http://truesatisfaction.twilight-vampire.com/
Eclair
Admin
Admin
Eclair


Numarul mesajelor : 331
Varsta : 28
Localizare : Japonia
Stare de spirit : Happy!
Warn :
Anime'urile favorite Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Anime'urile favorite Right_bar_bleue

Data de inscriere : 01/07/2008

Anime'urile favorite Empty
MesajSubiect: Re: Anime'urile favorite   Anime'urile favorite Icon_minitimeVin Ian 02, 2009 10:16 pm

Anime-urile mele favorite sunt:
Kiddy Grade
Naruto
Shaman King
Spirala
Kaleido star
Gravitasion
Vampire
Imi plac mult aceste anime-uri deoarece personajele sunt bine conturate si multe altele...
Sus In jos
https://kiddygrade.forumgratuit.ro
anime_dark_angel

anime_dark_angel


Numarul mesajelor : 15
Varsta : 29
Warn :
Anime'urile favorite Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Anime'urile favorite Right_bar_bleue

Data de inscriere : 16/05/2010

Anime'urile favorite Empty
MesajSubiect: Re: Anime'urile favorite   Anime'urile favorite Icon_minitimeDum Mai 16, 2010 11:30 am

Poi să vedem,ale mele sunt: Kaleido Star,Kiddy Grade,Mew mew power,Slayers,Spiral,Yu Yu hakusho,Inuyasha,Gravitation,Chrono Crusade,Jigoku Shoujo,Mermaid Melody,Elfen Lied,Full metal panic,Ghost Stories,Death note,Strawberry Panic,Sukishyo,Paradise Kiss,Yu-Gi-Oh Gx,Nana...Îmi plac de mult..de ce imi plac,poi la fiecare sunt diferite motive..Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Anime'urile favorite Empty
MesajSubiect: Re: Anime'urile favorite   Anime'urile favorite Icon_minitime

Sus In jos
 
Anime'urile favorite
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Kiddy Grade :: Anime :: Discutii legate de anime-
Mergi direct la: