Kiddy Grade
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.




 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Spiral-Suiri no kizuna

In jos 
+3
Zoey
Eclair
Misa Amane
7 participan?i
AutorMesaj
Misa Amane
Admin
Admin
Misa Amane


Numarul mesajelor : 74
Varsta : 29
Localizare : in my world
Stare de spirit : evil :3
Warn :
Spiral-Suiri no kizuna Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Spiral-Suiri no kizuna Right_bar_bleue

Data de inscriere : 02/07/2008

Spiral-Suiri no kizuna Empty
MesajSubiect: Spiral-Suiri no kizuna   Spiral-Suiri no kizuna Icon_minitimeMier Iul 02, 2008 10:16 pm

Spiral, e animeul meu favorit, bazat pe logica si mister.Totul incepe cand fratele personajului principal, fiind Ayumu Narumi, dispara fara sa dea nici un semn.Acesta suna acasa, in timpul cand e disparut si raspunde Ayumu.Ii zice sa aiba grija de cumnata si ii mai spune sa rezolve cazul copiilor spintecatori, fiind si vinovazti de disparitia lui Kyotaka.De aici pleaca totul mai mult nu va zic pentru stiu ca sunt unii care nu au vazut acest anime.
Grafica e buna, personajele sunt super, un anime de nota 10!
Totusi, nu pot spune si asa despre sfarsit, ma cam lasat in ceata, plus ca s-a terminat prea brusc.Eu inteleg ca totul e misterios pe acolo dar la sfarsit ar fi trebuit sa se mai limpezeasca apele, catusi de putin.
Sus In jos
http://truesatisfaction.twilight-vampire.com/
Eclair
Admin
Admin
Eclair


Numarul mesajelor : 331
Varsta : 28
Localizare : Japonia
Stare de spirit : Happy!
Warn :
Spiral-Suiri no kizuna Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Spiral-Suiri no kizuna Right_bar_bleue

Data de inscriere : 01/07/2008

Spiral-Suiri no kizuna Empty
MesajSubiect: Re: Spiral-Suiri no kizuna   Spiral-Suiri no kizuna Icon_minitimeMier Iul 02, 2008 10:49 pm

Spiral este animeul cu locul 3 la preferate.dar imi place Very Happy
Sus In jos
https://kiddygrade.forumgratuit.ro
Zoey
Moderator
Moderator
Zoey


Numarul mesajelor : 132
Varsta : 29
Localizare : Oradea
Warn :
Spiral-Suiri no kizuna Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Spiral-Suiri no kizuna Right_bar_bleue

Data de inscriere : 02/07/2008

Spiral-Suiri no kizuna Empty
MesajSubiect: Re: Spiral-Suiri no kizuna   Spiral-Suiri no kizuna Icon_minitimeSam Iul 05, 2008 6:09 pm

Si mie imi place acest Anime mult.Personajul meu preferat este Ayumu Narumi si imi place de el pentru ca este foarte frumos si inteligent. I love you I love you I love you
Sus In jos
Yuuki

Yuuki


Numarul mesajelor : 39
Varsta : 29
Warn :
Spiral-Suiri no kizuna Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Spiral-Suiri no kizuna Right_bar_bleue

Data de inscriere : 23/07/2008

Spiral-Suiri no kizuna Empty
MesajSubiect: Re: Spiral-Suiri no kizuna   Spiral-Suiri no kizuna Icon_minitimeMier Iul 23, 2008 8:25 pm

spiral..hmm..suna bine si imi place enorm!!Prima data nu ma omoram dupa el si nu-mi placea chiar asa mult dar acum imi place fff mult.Mai ales Ayumu..il ador!!Mi se pare foarte interesant animeul mai ales ca are logica si mister
Sus In jos
Lina Inverse

Lina Inverse


Numarul mesajelor : 48
Varsta : 31
Localizare : Zephilia
Warn :
Spiral-Suiri no kizuna Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Spiral-Suiri no kizuna Right_bar_bleue

Data de inscriere : 25/07/2008

Spiral-Suiri no kizuna Empty
MesajSubiect: Re: Spiral-Suiri no kizuna   Spiral-Suiri no kizuna Icon_minitimeSam Iul 26, 2008 6:16 pm

are o grafica buna, dar prefer sa nu-mi spun parerea ca nu prea il sufar (scz pentru fani)
Sus In jos
http://www.magicnight.rpgdynasty.net
Aya Mokorishi
Moderator
Moderator
Aya Mokorishi


Numarul mesajelor : 80
Varsta : 28
Stare de spirit : schimbatoare
Warn :
Spiral-Suiri no kizuna Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Spiral-Suiri no kizuna Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/12/2008

Spiral-Suiri no kizuna Empty
MesajSubiect: Re: Spiral-Suiri no kizuna   Spiral-Suiri no kizuna Icon_minitimeLun Dec 29, 2008 12:29 am

are grafica buna animeul si personaje foarte foarte kawaii:X
Sus In jos
http://dragon-legends.secrets-stories.com/
anime_dark_angel

anime_dark_angel


Numarul mesajelor : 15
Varsta : 29
Warn :
Spiral-Suiri no kizuna Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Spiral-Suiri no kizuna Right_bar_bleue

Data de inscriere : 16/05/2010

Spiral-Suiri no kizuna Empty
MesajSubiect: Re: Spiral-Suiri no kizuna   Spiral-Suiri no kizuna Icon_minitimeDum Mai 16, 2010 12:55 pm

Îmi place foarte mult..Are logică și e foarte interesant.Îmi place de Ayumu cel mai mult dar și de Eyes..iar dintre fete imi plac Hiyono și Sayoko.Ideea în sine e foarte faină precum și coloana sonoră
Sus In jos
Continut sponsorizat





Spiral-Suiri no kizuna Empty
MesajSubiect: Re: Spiral-Suiri no kizuna   Spiral-Suiri no kizuna Icon_minitime

Sus In jos
 
Spiral-Suiri no kizuna
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Kiddy Grade :: Anime :: Anime-
Mergi direct la: